Kontakt:
adamus@poczta.fm
Jak powstaje koniak
Nie każdy wie jak powstaje koniak. Żeby zrobić koniak, potrzeba aż czterech rzeczy: wina, słońca, dębiny i czasu. A poza tym, jak w każdej sztuce, trzeba mieć smak. Reszta wygląda następująco...

Klik...
Przesłanie
Betty J. Eadie jest półkrwi Indianką; jej matka pochodziła z plemienia Siuksów. Dzieciństwo i młodość spędziła w stanie Nebraska oraz w indiańskim rezerwacie w Południowej Dakocie. Obecnie jest żoną emerytowanego lotnika wojskowego, matką ośmiorga dzieci i babką licznych wnuków.
Nagły kryzys po operacji, jaką Betty J. Eadie przechodziła w wieku trzydziestu jeden lat, sprawił, że znalazła się w stanic śmierci klinicznej. Doświadczenia, które wówczas stały się jej udziałem, uważane są za jedne z najpełniejszych i najbardziej wstrząsających wizji "życia po życiu", z jakimi kiedykolwiek zetknęli się studiujący to zjawisko badacze.
Wiersze o Piłsudskim
Klik... Wiersze znała i mówła z pamięci moja teściowa, Cecylia Zapolna z Jaworskich, rocznik 1922. Wierszyki dziecinne, proste, ale wyryły się jej w pamięci na całe życie - taki prosty, uczciwy patriotyzm, umiłowanie wolnej Ojczyzny.


 
Odwiedziło nas:

Co mi w duszy gra
Zaprzyjaźnione witryny
Ciekawe witryny
© 2016; hobby_TOT all right reserved
do góry - top
Ta witryna nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, istnieje również możliwość ich zablokowania.