z
Zapraszam witrynę:
http://fascynacje.wbi.d2.pl
Powitanie
Adam Ustyniak -1995 r. Nazywam się Adam Jerzy Ustyniak, mieszkam w Wieluniu.
Dnia 5 lipca 1998 roku rozpocząłem gromadzenie danych o mojej rodzinie.
Ojciec mój pochodzi z rodziny Ustyniaków, mama z rodziny Gradowskich a żona z rodziny Zapolnych. Każda z rodzin powiązana jest z następnymi, szybko więc moja "baza danych" zaczęła się rozrastać.

Pełna wersja genealogii rodzinnej bez gałęzi "Michała" znajduje się na https://www.myheritage.pl/, jednak nie jest to dostęp publiczny. W zwiążku z tym zawieszam tutaj wersję uproszczoną.

Jest to druga wersja zamieszczona w internecie po wieloletniej przerwie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli w uzyskaniu danych. Szczególne podziękowania składam Beacie Ustyniak-Mrówczyńskiej, bez której gałąź "Michała" by nie powstała.
Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony tym, że się tu znalazł.

Członków rodzin, które znalazły się na tej witrynie, a chcą coś zmienić lub uzupełnić, proszę kontakt. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i uzupełnienia. Za ewentualne nieścisłości przepraszam, sprostowania będę sumienne umieszczał, a na życzenie będę nazwisko ukrywał.
Można mnie znaleźć na Facebook'u - https://www.facebook.com/adam.ustyniak - zapraszam też na swoją witrynę http://fascynacje.wbi.d2.pl/

W miarę czasu i uzyskiwania nowych wiadomości, witrynę ciągle uzupełniam. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie jest i nigdy nie będzie kompletna. Wiele (większości) osób znajdujących się w wykazach nie znam osobiście i nigdy nie widziałem, nie mam więc możliwości weryfikowania i bieżącego uzupełniania informacji.

Jest jak jest.

Obecnie zamieszczam drzewo "Ustyniakowie". Pozostałe w miarę postępów w robocie.

Adam Ustyniak

  napisz do mnie adamus@poczta.fm
 
poprzednia strona    do góry    następna strona